Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Finał Gimnazja - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Finał Gimnazja

Archiwum > Sezon 2010/2011 > Halówka

Komunikat końcowy

O kolejności  zdecydowały zdobyte duże punkty, różnica bramek, strzelone bramki).
Ostatnie mecze odbyły się  w dniu 19 lutego 2011 roku w hali sportowej ZSP nr 5 w Zamościu w godzinach 8.00 do 11.00

Kolejność i wyniki meczy:

KS „Hetmanek” Zamość – Gim. nr 3 Zamość                           - 1:4 (0:0)
Gim. Stary Zamość – Gim. Skierbieszów                                  - 9:1 (3:0)
Gim. nr 6 Zamość – Gim. Sitaniec                                             - 2:2 (0:1)
Gim. Radecznica –  Łabunie                                              - 5:5

Kolejność końcowa Zamojskiej Ligi LZS chłopców w halowej piłce nożnej sezonu 2010/2011
I miejsce -  Gimnazjum nr 3 Zamość - opiekun Marcin Łyś
Skład drużyny: Damian Baran, Kamil Biłan, Łukasz Bubeła, Damian Burcon, Mateusz Chruściel, Przemysław Dębicki, Bartłomiej Litwiniec, Bartłomiej Lechowski, Marcin Parol, Krystian Popielec, Daniel Samulak, Bartosz Skiba, Daniel Suchowierz, Michał Wardach, Mateusz Witkowski.

II miejsce - KS "Hetmanek" Zamość - opiekun Paweł Lewandowski
Skład drużyny: Patryk Kierepka, Karol Kierepka, Marco Chessa, Krystian Bochniak, Patryk Goch, Łukasz Ramian, Radosław Urban, Piotr Muzyka, Kamil Prokopowicz, Sebastian Kuropaś, Jakub Kasztelan, Jakub Szcześniak.

III miejsce - Gimnazjum nr 6 Zamość - opiekun Dariusz Lachowicz
Skład drużyny: Jerzy Haczyk, Krystian Iwaniak, Adrian Iwaniak, Maciej Kołodziejczyk, Adrian Szopa, Bartłomiej Żabski, Mateusz Borek, Kamil Roch, Karol Lewandowski, Adrian Krukowski, Krystian Gumiela, Filip Koczot.

IV miejsce - Gimnazjum Stary Zamość


V miejsce -  Gimnazjum Sitaniec

VI miejsce - Gimnazjum Łabunie

VII miejsce - Gimnazjum Radecznica

VIII miejsce - Gimnazjum Skierbieszów

Wyróżnieni zawodnicy, trenerzy, działacze nagrodzeni statuetkami  Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu:
Najlepszy Zawodnik - Daniel Suchowierz  - Gimnazjum nr 3 Zamość
Najlepszy Bramkarz -  Patryk Kierepka - KS "Hetmanek" Zamość
"Król Strzelców" - Kamil Jaszak - Gimnazjum Sitaniec - 12 bramek
Najlepszy Trener/Opiekun - Paweł Lewandowski - KS "Hetmanek" Zamość, Gim. Stary Zamość

 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego