Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Finał - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Finał

Archiwum > Sezon 2010/2011 > Siatkówka kobiet

SKRÓCONY KOMUNIKAT  

 LIGI  LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  
PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET I DZIEWCZĄT
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ
ORAZ  STAROSTY POWIATU ZAMOJSKIEGO


Finał Ligi Ludowych Zespołów Sportowych Piłki Siatkowej Dziewcząt i Kobiet odbył się w dniu 26 marca br. na hali sportowe ZSP nr 5 w Zamościu.

LIGA DZIEWCZĄT

Mecz I        Olimp - Grabowiec 2:1
Mecz II      UKS Orzeł - UKS Gladiator 2:0
Mecz III     UKS Gladiator - Gim. Grabowiec 0:2

Kolejność końcowa


NAZWA DRU¯YNA

MECZ

PUNKTY

SETY

Ma³e punkty

GIM NR 3 ZAMOή

10

30

20-0

350-120

UKS „ORZE£” STARY ZAMOŒÆ

10

20

15-8

423-384

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ – GIM NR 2

10

15

12-12

475-449

GIM GRABOWIEC

10

15

11-11

442-426

GIM £ABUNIE

10

7

6-17

279-426

UKS „GLADIATOR” SITANIEC

10

3

3-19

283-477

Za najlepszą zawodniczkę turnieju Mazurek Katarzyna - Gimnazjum nr 3 Zamość

Liga kobiet

W finale uczestniczą drużyny z pierwszych sześciu miejsc w tabeli:

I mecz - UKS Elektron Zamość - UKS Orzeł Stary Zamość 2:0 (25:19, 25:20)
II mecz - PKS Petrus Miączyn - AZS UP WNR w Zamościu 0:2 (24:26, 15:25)
III mecz - UKS Atomic - UKS Elektron 2:0 (25:21, 25:11)
IV mecz - UKS III LO Zamość - AZS UP WNR w Zamościu 2:0 (25:23,25:17)

Mecz o miejsce- V    UKS Orzeł Stary Zamość - PKS Petrus Miączyn 0:2(18:25,19:25)
Mecz o miejsce- III    UKS Elektron Zamość - AZS UP WNR w Zamościu 1:2 (25:22,15:25,14:16)
Mecz o miejsce- I    UKS Atomic Zamość - UKS III LO Zamość 2:0 (25:11,25:20)


Kolejność końcowa

I miejsce - UKS Atomic Zamość
  
II miejsce - UKS III LO Zamość

III miejsce - AZS UP WNR w Zamościu

IV miejsce -  UKS Elektron Zamość

V miejsce - PKS Petrus Miączyn

VI miejsce - UKS Orzeł Stary Zamość

VII miejsce - II LO ZAMOŚĆ
VIII miejsce - KU AZS PWSZ ZAMOŚĆ
IX miejsce - UKS "GLADIATOR" SITANIEC
X miejsce - I LO ZAMOŚĆ
XI miejsce - GKS "PERŁA" JATUTÓW

Najlepsza zawodniczka - Sylwia Podkościelna - UKS Atomic Zamość

 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego