This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

I turniej - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

I turniej

Archiwum > Sezon 2011/2012 > Halowa piłka nożna > Grupa B

Grupa B podgrupa I i II

Grupa I

L.p

Nazwa dru¿yny

1

2

3

4

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Pañstwowa Stra¿ Po¿arna

X

0:3

1:1

1:0

4

2:3

II

2

AZS UP WNR

3:0

X

0:1

0:1

3

3:2

III

3

Verona

1:1

1:0

X

2:0

7

4:1

I

4

Inter Baum

0:1

1:0

0:2

X

3

1:3

IV


Grupa II

L.p

Nazwa dru¿yny

1

2

3

4

5

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Login Profit

X

1:1

0:2

0:2

0:2

1

1:7

V

2

Zart-Met

1:1

X

1:2

1:0

0:0

5

3:3

III

3

Rozpacz Kalinowice

2:0

2:1

X

0:1

1:0

9

5:2

II

4

Per³a Jatutów

2:0

0:1

1:0

X

4:0

9

7:1

I

5

Carlos

2:0

0:0

0:1

0:4

X

4

2:5

IV

Finały:
Mecz o miejsce VII  Inter-Baum – Carlos 0:0  (2:3 karne)

Mecz o miejsce V AZS UP WNR – Zart-Met 0:1

Mecz o miejsce III PSP – Rozpacz 1:1 (2:1 karne)

Mecz o miejsce I Verona – Perła 2:1



Grupa B podgrupa III i IV

Grupa III

L.p

Nazwa dru¿yny

1

2

3

4

5

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Krokus

X

2:0

0:2

1:1

2:1

7

5:4

II

2

P³oszczanin

0:2

X

0:3

2:1

1:0

6

3:6

III

3

III LO

2:0

3:0

X

2:0

1:0

12

8:0

I

4

Gmina Sitno

1:1

1:2

0:2

X

3:0

4

5:5

IV

5

UM ZamoϾ

1:2

0:1

0:1

0:3

X

0

1:7

V


Grupa IV

L.p

Nazwa dru¿ny

1

2

3

4

5

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Skorpion

X

3:0

0:1

0:1

0:1

3

3:3

IV

2

Kroczek

0:3

X

0:2

0:2

0:4

0

0:11

V

3

PWSZ

1:0

2:0

X

1:0

2:0

10

4:0

II

4

Roztocze

1:0

2:0

0:1

X

0:2

6

3:3

III

5

Skaraszów

1:0

4:0

2:0

2:0

X

10

7:0

I

Mecze finałowe:

Mecz o IX miejsce- UM Zamość – Kroczek 1:0

Mecz o miejsce VII- Gmina Sitno – Skorpion 4:0

Mecz o miejsce V- Płoszczanin – Roztocze 0:0 (2:0 karne)

Mecz o miejsce III- Krokus – PWSZ 0:1

Mecz o miejsce I -III LO – Skaraszów 1:1 (3:4 karne)

 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego