This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Terminarz dziewcząt i kobiet - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz dziewcząt i kobiet

Archiwum > Sezon 2014/2015 > Siatkówka


LIGA DZIEWCZĄT GIMNAZJA


Kolejka I
25 Października
Miejsce - ZS Sitaniec

Pauza - UKS „AXEL” Łabunie
9.00 Gimnazjum Szczebrzeszyn
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 0:2 (22-25, 17-25)
9.45 UKS Gimnazjum Grabowiec
- Gimnazjum Sitno  2:0 (25-22, 25-20)

Kolejka II
15 listopada
Miejsce  - ZS Nr 5 w Zamościu

UKS „AXEL” Łabunie - UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (12-25, 9-25)
UKS „AZYMUT” Sitaniec
- UKS Gimnazjum Grabowiec 2-0 (25-11, 25-19)

Gimnazjum Szczebrzeszyn - UKS Gimnazjum Grabowiec 0-2 (14-25, 18-25)
UKS „AXEL” Łabunie
- Gimnazjum Sitno 0-2 (12-25, 19-25)

Kolejka III
20 Grudnia
Miejsce– Gimnazjum w Szcebrzeszynie  


9.00 UKS „AXEL” Łabunie - Gimnazjum Szczebrzeszyn 0-2 (14-25, 19-25)
9.45 Gimnazjum Sitno - UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (12-25, 16-25)
10.30
UKS „AXEL” Łabunie - UKS Gimnazjum Grabowiec - Przełożony
11.15
 Gimnazjum Sitno - Gimnazjum Szczebrzeszyn 1-2 (25-13, 14-25, 11-15)

Kolejka IV
24 Stycznia
M
iejsce – ZS Łabunie

Pauza - UKS Gimnazjum Grabowiec


9.00 UKS „AXEL” Łabunie
- Gimnazjum Szczebrzeszyn 2-1 (18-25)(26-24)(15-11)  
9.45  Gimnazjum Sitno
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (14-25)(12-25)
10.30  UKS „AXEL” Łabunie
- UKS „AZYMUT” Sitaniec - przeniesiony


Kolejka V
21 Luty
Miejsce– ZS Grabowiec
Pauza - UKS „AZYMUT” Sitaniec


9.00 UKS „AXEL” Łabunie
- UKS Gimnazjum Grabowiec 0-2 (12-25)(13-25)
9.45 Gimnazjum Sitno
- Gimnazjum Szczebrzeszyn  2-0 (25-18)(25-22)
10.30 Gimnazjum Szczebrzeszyn - UKS Gimnazjum Grabowiec 0-2 (19-25)(19-25)

Kolejka VI
14 Marzec
M
iejsce – ZS Sitno

9.00  UKS „AZYMUT” Sitaniec
- UKS Gimnazjum Grabowiec 2-0 (26-24)(25-20)  
9.45  UKS „AXEL” Łabunie
- Gimnazjum Sitno 0-2 (14-25)(17-25)
10.30  Gimnazjum Szczebrzeszyn
- UKS „AZYMUT” Sitaniec  0-2 (5-25)(12-25)
11.15  UKS Gimnazjum Grabowiec
- Gimnazjum Sitno  0-2 (22-25)(16-25)


Mecze przełożone do rozegrania
UKS „AXEL” Łabunie
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (21-25)(16-25)
UKS „AXEL” Łabunie
- UKS Gimnazjum Grabowiec  - przełożony





LIGA KOBIET

Kolejka I
25 Października
Miejsce - ZS Sitaniec

10.30 UKS Grabowiec
- UKS „ATOMIC” Zamość  2:0 (25-19, 25-21)
11.15 2 GKS „POTOK” Sitno
- UKS „AZYMUT” Sitaniec - mecz przełożony
12.00 DKNS Aleksandrów
- KU AZS PWSZ Zamość - mecz przełożony

Kolejka II
15 listopada
Miejsce  - ZS Nr 5 w Zamościu

UKS Grabowiec - UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-1 (14-25, 25-16, 15-13)
DKNS Aleksandrów
- KU AZS PWSZ Zamość 0-2 (17-25, 14-25)
GKS „POTOK” Sitno
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-0 (25-13, 25-18)

UKS „ATOMIC” Zamość - KU AZS PWSZ Zamość 1-2 (27-15, 19-25, 12-25)
UKS Grabowiec
- „GRYF” Gmina Zamość 0-2 (21-25, 12-25)
„GRYF” Gmina Zamość
- DKNS Aleksandrów 2-0 (25-19, 25-23)

Kolejka III
20 Grudnia
Miejsce
Gimnazjum Szczebrzeszyn

Pauza - 4 KU AZS PWSZ Zamość
12.00 „GRYF” Gmina Zamość - UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-1 (26-28, 25-17, 16-14)
12.45 GKS „POTOK” Sitno
- DKNS Aleksandrów 1-2 (25-13, 14-25, 11-15)

Kolejka V
24 Stycznia
M
iejsce – ZS Łabunie

pauza - UKS Grabowiec
11.15 GKS „POTOK” Sitno
- "GRYF” Gmina Zamość  - przeniesiony
12.00  DKNS Aleksandrów
- UKS „ATOMIC” Zamość  - przeniesiony
12.45  KU AZS PWSZ Zamość
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-0 (25-22)(25-21)



Kolejka VI
21 Luty
M
iejsce – ZS Grabowiec
Pauza - UKS „AZYMUT” Sitaniec


11.15 ZS Grabowiec
- DKNS Aleksandrów 2-1 (25-21)(23-25)(16-14)
12.00 KU AZS PWSZ Zamość
- GKS „POTOK” Sitno 2-0 (25-16)(25-22)
12.45 UKS „ATOMIC” Zamość
- „GRYF” -  Gmina Zamość 0-2 (10-25)(13-25)

Kolejka VII
14 marzec
M
iejsce– ZS Sitno
Pauza - DKNS Aleksandrów

12.00  ZS Grabowiec
- GKS „POTOK” Sitno  0-2 (22-25)(16-25)
12.45  KU AZS PWSZ Zamość
- „GRYF” -  Gmina Zamość  1-2 (17-25)(25-15)(12-15)
13.30  UKS „AZYMUT” Sitaniec
- UKS „ATOMIC” Zamość  2-0 (25-12)(25-14)
14.00 GKS „POTOK” Sitno
- „GRYF” -  Gmina Zamość  0-2 (23-25)(15-25)


Kolejka VIII
21 marzec
M
iejsce – ZS nr 3 w Zamościu
Pauza - GRYF” -  Gmina Zamość


9.00 ZS Grabowiec  
- KU AZS PWSZ Zamość 0-2 (16-25)(16-25)
9.45  UKS „AZYMUT” Sitaniec
- DKNS Aleksandrów  2-1 (25-14)(21-25)(15-7)
10.30  UKS „ATOMIC” Zamość
- GKS „POTOK” Sitno  2-0 (25-19)(25-17)
11.15  UKS „ATOMIC” Zamość
- DKNS Aleksandrów 2-1 (20-25)(25-14)(15-12)








 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego