Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz dziewcząt i kobiet - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz dziewcząt i kobiet

Archiwum > Sezon 2014/2015 > Siatkówka


LIGA DZIEWCZĄT GIMNAZJA


Kolejka I
25 Października
Miejsce - ZS Sitaniec

Pauza - UKS „AXEL” Łabunie
9.00 Gimnazjum Szczebrzeszyn
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 0:2 (22-25, 17-25)
9.45 UKS Gimnazjum Grabowiec
- Gimnazjum Sitno  2:0 (25-22, 25-20)

Kolejka II
15 listopada
Miejsce  - ZS Nr 5 w Zamościu

UKS „AXEL” Łabunie - UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (12-25, 9-25)
UKS „AZYMUT” Sitaniec
- UKS Gimnazjum Grabowiec 2-0 (25-11, 25-19)

Gimnazjum Szczebrzeszyn - UKS Gimnazjum Grabowiec 0-2 (14-25, 18-25)
UKS „AXEL” Łabunie
- Gimnazjum Sitno 0-2 (12-25, 19-25)

Kolejka III
20 Grudnia
Miejsce– Gimnazjum w Szcebrzeszynie  


9.00 UKS „AXEL” Łabunie - Gimnazjum Szczebrzeszyn 0-2 (14-25, 19-25)
9.45 Gimnazjum Sitno - UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (12-25, 16-25)
10.30
UKS „AXEL” Łabunie - UKS Gimnazjum Grabowiec - Przełożony
11.15
 Gimnazjum Sitno - Gimnazjum Szczebrzeszyn 1-2 (25-13, 14-25, 11-15)

Kolejka IV
24 Stycznia
M
iejsce – ZS Łabunie

Pauza - UKS Gimnazjum Grabowiec


9.00 UKS „AXEL” Łabunie
- Gimnazjum Szczebrzeszyn 2-1 (18-25)(26-24)(15-11)  
9.45  Gimnazjum Sitno
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (14-25)(12-25)
10.30  UKS „AXEL” Łabunie
- UKS „AZYMUT” Sitaniec - przeniesiony


Kolejka V
21 Luty
Miejsce– ZS Grabowiec
Pauza - UKS „AZYMUT” Sitaniec


9.00 UKS „AXEL” Łabunie
- UKS Gimnazjum Grabowiec 0-2 (12-25)(13-25)
9.45 Gimnazjum Sitno
- Gimnazjum Szczebrzeszyn  2-0 (25-18)(25-22)
10.30 Gimnazjum Szczebrzeszyn - UKS Gimnazjum Grabowiec 0-2 (19-25)(19-25)

Kolejka VI
14 Marzec
M
iejsce – ZS Sitno

9.00  UKS „AZYMUT” Sitaniec
- UKS Gimnazjum Grabowiec 2-0 (26-24)(25-20)  
9.45  UKS „AXEL” Łabunie
- Gimnazjum Sitno 0-2 (14-25)(17-25)
10.30  Gimnazjum Szczebrzeszyn
- UKS „AZYMUT” Sitaniec  0-2 (5-25)(12-25)
11.15  UKS Gimnazjum Grabowiec
- Gimnazjum Sitno  0-2 (22-25)(16-25)


Mecze przełożone do rozegrania
UKS „AXEL” Łabunie
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 0-2 (21-25)(16-25)
UKS „AXEL” Łabunie
- UKS Gimnazjum Grabowiec  - przełożony





LIGA KOBIET

Kolejka I
25 Października
Miejsce - ZS Sitaniec

10.30 UKS Grabowiec
- UKS „ATOMIC” Zamość  2:0 (25-19, 25-21)
11.15 2 GKS „POTOK” Sitno
- UKS „AZYMUT” Sitaniec - mecz przełożony
12.00 DKNS Aleksandrów
- KU AZS PWSZ Zamość - mecz przełożony

Kolejka II
15 listopada
Miejsce  - ZS Nr 5 w Zamościu

UKS Grabowiec - UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-1 (14-25, 25-16, 15-13)
DKNS Aleksandrów
- KU AZS PWSZ Zamość 0-2 (17-25, 14-25)
GKS „POTOK” Sitno
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-0 (25-13, 25-18)

UKS „ATOMIC” Zamość - KU AZS PWSZ Zamość 1-2 (27-15, 19-25, 12-25)
UKS Grabowiec
- „GRYF” Gmina Zamość 0-2 (21-25, 12-25)
„GRYF” Gmina Zamość
- DKNS Aleksandrów 2-0 (25-19, 25-23)

Kolejka III
20 Grudnia
Miejsce
Gimnazjum Szczebrzeszyn

Pauza - 4 KU AZS PWSZ Zamość
12.00 „GRYF” Gmina Zamość - UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-1 (26-28, 25-17, 16-14)
12.45 GKS „POTOK” Sitno
- DKNS Aleksandrów 1-2 (25-13, 14-25, 11-15)

Kolejka V
24 Stycznia
M
iejsce – ZS Łabunie

pauza - UKS Grabowiec
11.15 GKS „POTOK” Sitno
- "GRYF” Gmina Zamość  - przeniesiony
12.00  DKNS Aleksandrów
- UKS „ATOMIC” Zamość  - przeniesiony
12.45  KU AZS PWSZ Zamość
- UKS „AZYMUT” Sitaniec 2-0 (25-22)(25-21)



Kolejka VI
21 Luty
M
iejsce – ZS Grabowiec
Pauza - UKS „AZYMUT” Sitaniec


11.15 ZS Grabowiec
- DKNS Aleksandrów 2-1 (25-21)(23-25)(16-14)
12.00 KU AZS PWSZ Zamość
- GKS „POTOK” Sitno 2-0 (25-16)(25-22)
12.45 UKS „ATOMIC” Zamość
- „GRYF” -  Gmina Zamość 0-2 (10-25)(13-25)

Kolejka VII
14 marzec
M
iejsce– ZS Sitno
Pauza - DKNS Aleksandrów

12.00  ZS Grabowiec
- GKS „POTOK” Sitno  0-2 (22-25)(16-25)
12.45  KU AZS PWSZ Zamość
- „GRYF” -  Gmina Zamość  1-2 (17-25)(25-15)(12-15)
13.30  UKS „AZYMUT” Sitaniec
- UKS „ATOMIC” Zamość  2-0 (25-12)(25-14)
14.00 GKS „POTOK” Sitno
- „GRYF” -  Gmina Zamość  0-2 (23-25)(15-25)


Kolejka VIII
21 marzec
M
iejsce – ZS nr 3 w Zamościu
Pauza - GRYF” -  Gmina Zamość


9.00 ZS Grabowiec  
- KU AZS PWSZ Zamość 0-2 (16-25)(16-25)
9.45  UKS „AZYMUT” Sitaniec
- DKNS Aleksandrów  2-1 (25-14)(21-25)(15-7)
10.30  UKS „ATOMIC” Zamość
- GKS „POTOK” Sitno  2-0 (25-19)(25-17)
11.15  UKS „ATOMIC” Zamość
- DKNS Aleksandrów 2-1 (20-25)(25-14)(15-12)








 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego