Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz dorośli - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz dorośli

Archiwum > Sezon 2013/2014 > Halowa piłka nożna

ZASADY PROWADZENIA ROZGRYWEK

Mecze rozgrywane będą systemem „każdy z każdym” w wyznaczonych terminach.
Mecze we wszystkich wyznaczonych terminach rozpoczynają się o g. 8 00  i trwają:
grupa dorosłych 1x15 minut bez zmiany stron.

DRUŻYNY AKADEMICKIE, SZKOLNE, AMATORSKIE, ZAKŁADOWE oraz KLUBY PIŁKARSKIE:

1. Renesans Zamość
2. Login-Profit Zamość zesp. II
3. Duet „Graf Hubale”
4. GKS „Sthil” Jacnia
5. Fabryka Futbolu Zamość
6. Komis „Duet” Sitaniec
7. KM SPS Zamość
8. STS „Gryf” Gmina Zamość
9. GKS „Potok” Sitno zesp. II
10. UKS „Gladiator” Sitaniec
11. AZS PWSZ Zamość
12. Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu
13. GKS „Potok” Sitno zesp. I
14. UKS „Skorpion” Zamość
15. Login-Profit Zamość zesp. I
16. LKS „Płoszczanin” Płoskie
17. Tempo „Hetman” Oldboye
18. KU AZS Wydział Nauk Rolniczych Zamość

Terminy meczy:

17.11.2013r Sitaniec

8
.00 Renesans – KU AZS 2-1
8
.17 Login II – Tempo 0-3
8
.34 Sthil – Login I 1-4
8
.51 Fabryka – Skorpion 3-1
9
.08 KU AZS - ZSDiOŚ 3-0 walkower
9
.25 Komis – Potok I 1-4
9
.42 Renesans – Tempo 4-0
10
.01 Fabryka – ZSDiOŚ 3-0 walkower
10
.18 Sthil – Potok I 3-5
10
.35 Login II – Login I 0-3
10
.52 Komis – AZS PWSZ 1-1
11
.09 Tempo – Login I 1-1
11
.26 KU AZS - Skorpion 0-2
11
.43 Login II – Potok I 1-2
12
.00 Sthil – AZS PWSZ 1-4
12
.17 Komis – Potok II - przełożony
12
.34 Renesans – Login I 1-2
12
.51 Tempo – Potok I 1-7
13
.08 Straż – ZSDiOŚ 3-0 walkower
Fabryka – UP AZS 3-0 ( mecz z kolejki 02.02.2014 )

08.12.2013r Sitaniec

8.00 Tempo – AZS PWSZ
3-0 walkower
8.17 Renesans – Straż
1-2
8.34 Gryf – AZS PWSZ
3-0 walkower
Gryf – Il tempo 0-2 przełożony z 02.02
8.51 Komis – Straż
2-6
9.08 Renesans – Płoszczanin
2-3
9.25 Straż - Gryf
3-3
9.42 Renesans – Skorpion
4-2
10.01 UP AZS- Płoszczanin
1-5
10.18 Straż – Gladiator
7-2
10.35 Płoszczanin - Skorpion
4-5
10.52 Gryf – Potok II
2-1
11.09 Fabryka - Gladiator
4-0
11.26 Duet – Skorpion
2-4
11.43 Fabryka - Gryf
3-4
12.00 Duet - Gladiator
2-1
12.17 Sthil - Potok II
2-5
12.34 Duet - ZSDiOŚ
3-0 walkower
Duet – Gryf 1-4 przełożony z 22.12
12.51 Potok II – Gladiator
9-1
13.08 Login I - Potok I
- przełożony


22.12.2013r Zamość (Rolniczak)

8.00 Płoszczanin - Gladiator
- przełożony
8.17 Fabryka - Komis
2-0
8.34 UP AZS - Gladiator
- przełożony
8.51 Sthil - Fabryka
0-3
9.08 Skorpion - Gladiator
0-0
9.25 Duet - Komis
3-1
9.42 Skorpion - ZSDiOŚ
- rezygnacja ZSDiOŚ
9.59 Sthil - Straż
1-6
10.16 Komis – Potok II
1-1
10.33 Renesans - ZSDiOŚ
- rezygnacja ZSDiOŚ
10.50 Login II - Straż
1-6
11.07 Login I – Potok II
0-3
11.24 Renesans – Potok I
- przełożony
11.41 Login II – Potok II
2-3
11.58 Login I – AZS PWSZ
- 3-0
12.15 Tempo - Straż
0-1
12.32 Potok I – AZS PWSZ
- 3-0
12.49 Tempo – Potok II
3-2
13.06  Login I – Potok I
1-2

Płoszczanin – Gryf – przełożony na 02.02.2014r
UP AZS – Gryf – przełożony na 02.02.2014r

05.01.2014r Sitaniec

8.00 Login II – Fabryka 4-3
8.17 Duet – Sthil 1-3
8.34 Il Tempo – UP AZS 3-0 vo
8.51 Login I - Fabryka 1-1
9.08 Login II - Duet 5-3
9.25 UP AZS - Sthil 0-3 vo
9.42 Il Tempo - Fabryka 3-3
9.59 Login I - Straż 1-2
10.16 Płoszczanin – Sthil 4-1
10.33 UP AZS – Gladiator  0-3 vo
10.50 Potok I– Straż 5-0
11.07 Płoszczanin – Gladiator  3-1
11.24 Gryf – Potok I 0-3
11.41 Renesans - Gladiator 2-2
11.58 Płoszczanin – Gryf 2-2
12.15AZS PWSZ - Potok II 0-3 vo
12.32 Skorpion – Gryf 2-5
12.49 Renesans – AZS PWSZ 3-0 vo
13.06 Potok II - Skorpion 2-2

Gladiatator- Stihl 4-3


12.01.2014 Zamość (Rolniczak)

8.00 Potok I – Fabryka 0-2
8.22 AZS PWSZ – Fabryka
0-3 vo
8.39 Potok I – Duet
3-0 vo
8.56 Renesans – Potok II
1-2
9.13 Login I - Duet
3-0 vo
9.30 AZS PWSZ - Straż
0-3 vo
9.47 Renesans – Potok I
2-0
10.04 Potok II - Straż
0-1
10.21 Login I – UP AZS
3-2
10.38 Renesans - Gryf
4-1
10.55 Gladiator - Komis
4-6
11.12 UP AZS – Login II
1-3
11.29 Gladiator- Gryf
0-5
11.46 Skorpion – Login II
0-0
12.03 Płoszczanin – Il Tempo
2-3
12.20 Skorpion – Komis
3-1
12.37 Płoszczanin – Login II
1-4
12.54 Il Tempo – Skorpion
5-0
13.11 Płoszczanin - Komis
1-4


19.01.2014r Sitaniec

8
.00 Gryf - Stihl 4-2
8
.17 Potok II - Fabryka 0-7
8
.34 Gryf - Komis 6-0
8
.51 Stihl - Login II 4-4
9
.08 Renesans - Fabryka 6-2
9
.25 Potok II - Duet 5-2
9
.42 Komis - Il Tempo 0-2
9.59 Login II - AZS PWSZ 2-1
10.16 Renesans - Komis 2-0
10.33 Il Tempo - Duet 7-1

10.50 AZS PWSZ - UP AZS 2-3
11.07 Login I - Komis 0-0
11.24 Potok I - UP AZS 5-1
11.41 Duet - Płoszczanin 0-4
11.58 Straż - UP AZS 6-2
12.15 Login I - Płoszczanin 3-3
12.32 Straż - Duet 3-0 vo
12.49 Potok I - Płoszczanin 1-1


02.02.2014r Płoskie

8.00 Gladiator – Login I
3-7
8.17 AZS PWSZ - Płoszczanin
0-4
8.34 Gladiator – Il Tempo
0-12
8.51 Potok II – UP AZS
3-1
9.08 Skorpion – Login I
1-5
9.25 Potok II - Płoszczanin
5-2
9.42 AZS PWSZ – Skorpion
1-6
9.59 Gryf – Login I
1-2
10.16 Duet – UP AZS
3-1
10.33 Fabryka - Płoszczani
n 3-0
10.50 Gladiator – Potok I
1-7
11.07 UP AZS - Gryf
0-8
11.24 Komis – Sthil
2-2
11.41 Fabryka - Duet
10-1
11.58 Potok I – Skorpion
3-4
12.15 Gryf – Login II
0-2
12.32 Skorpion - Sthil
2-5
12.49 Komis – Login II
3-3

09.02.2014r Sitaniec

9.00 Straż - Fabryka
3-2
9.17 Gladiator – AZS PWSZ
3-0
9.34 Renesans – Login II
2-1
9.51 Straż - Płoszczanin
2-1
10.08 Gladiator – Login II
1-4
10.25 AZS PWSZ - Duet
0-3
10.42 UP AZS - Komis
6-0
10.59  Renesans - Duet
5-0
11.16 Straż – Skorpion
5-1
11.33 Renesans - Sthil
5-1
11.50 Potok I – Potok II
6-0
12.07 Sthil – Il Tempo
2-5

Najlepsi strzelcy:

Zbigniew Pawliszak - Potok Sitno I – 30 bramek
Przemysław Gałka - Login Zamość II - 27 bramek
Rafał Paszczuk - STS Gryf - 24 bramki

Najlepszy bramkarz:
Łukasz Sowa z KM PSP w Zamościu



Po zakończeniu meczy około godziny 12.30 odbędzie się podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, medali oraz wyróżnień indywidualnych. Serdecznie zapraszamy.

O pozycji w tabeli decyduje kolejno: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego pojedynku, różnica bramkowa, ilość strzelonych bramek, losowanie.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek w sytuacjach szczególnych.





 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego