Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz

Archiwum > Sezon 2010/2011 > Koszykówka

TERMINARZ ZAMOJSKIEJ LIGI
KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN SEZONU 2010/2011


Runda Finałowa odbędzie się w dniu 20.03.2011r.(niedziela) rozpoczęcie meczy od godziny 11.00

  Godz. 11.00    - Gladiator Sitaniec  - Szerszenie Skokówka   o miejsca 7-8
  Godz. 12.00    - UKS III LO Zamość - Rozpacz Kalinowice   o miejsca 5-6
  Godz. 13.00   - Kingraff Chełm - Bastet Tomaszów Lub.   o miejsca 3-4
Godz. 14.00      - Faro Zamość - Slam Drinkers    Biłgoraj   o miejsca 1-2




  
Najskuteczniejszym zawodnikiem ze 160 zdobytymi punktami jest: Nieścior Marek z drużyny FARO Zamość.
  

Final Four o miejsca 1-4
Półfinały
Faro Zamość - Kingraff Chełm
Slam Drinkers Biłgoraj - Bastet Tomaszów Lub. /Rozpacz Kalinowice
Final Four o miejsca 5-8
Półfinały
UKS III LO Zamość - Szerszenie Skokówka
Gladiator Sitaniec - Bastet Tomaszów Lub. /Rozpacz Kalinowice



Runda Final Four odbędzie się w dniu 06.03.2011r.(niedziela) rozpoczęcie meczy od godziny 14.00


Godz. 14.00    - Bastet Tomaszów Lubelski - Rozpacz Kalinowice (mecz rozstrzygający)   
Godz. 15.00    - UKS III LO Zamość- Szerszenie Skokówka
Godz. 16.00   - Faro Zamość - Kingraff Chełm
Godz. 17.00      - Gladiator Sitaniec  - Bastet Tomaszów Lub. /Rozpacz Kalinowice
Godz. 18.00      - Slam Drinkers    Biłgoraj - Bastet Tomaszów Lub. /Rozpacz Kalinowice









I Runda

1 kolejka: 30.10.2010 (sobota)
- Hala III LO
Mecze                    -                     Godz. meczu
1. Kingraff - UKS III LO            -           15.00
2. Slam Drinkers - Bastet          -          16.00
3. Rozpacz - Gladiator              -          17.00
4. Faro - Szerszenie                 -          18.00


2 kolejka: 14.11.2010 (niedziela)
- Hala III LO- termin może ulec zmianie
  Mecze - Godz. meczu
l. Rozpacz - Szerszenie   - 11.00
2. Kingraff - Slam Drinkers   - 12.00
3. Faro - Bastet   - 13.00
4. Gladiator - UKS III LO   - 14.00

3 kolejka: 21.11.2010 (niedziela)
- Hala III LO- termin może ulec zmianie
  Mecze:
1. Gladiator - Szerszenie    -16.00
2. Bastet - UKS III LO -   17.00
  3. Slam Drinkers - Rozpacz   - 18.00
  4. Faro - Kingraff   - 19.00

4 kolejka: 4.12.2010 (sobota) - Hala III LO
- termin może ulec zmianie
  Mecze:
1. Slam Drinkers - Gladiator-    15.00
2. Szerszenie - UKS III LO -   16.00
3. Faro - Rozpacz -   17.00
4. Bastet - Kingraff   - 18.00

5 kolejka: 11.12.2010 (sobota) - Hala III LO
- termin może ulec zmianie
  Mecze:
1. Bastet - Szerszenie  -  15.00
2. Faro - Gladiator -   16.00
3. Kingraff - Rozpacz  -  17.00
4. Slam Drinkers - UKS III LO  -  18.00

6 kolejka: 18.12.2010 (sobota) - Hala III LO
- termin może ulec zmianie
  Mecze:
1. Faro - UKS III LO   - 15.00
2. Slam Drinkers - Szerszenie   - 16.00
3. Bastet - Rozpacz  -  17.00
4. Kingraff - Gladiator  -  18.00

VII  Kolejka
 odbędzie się w dniu 08.01.2011r.(sobota) rozpoczęcie meczy od godziny 15.00;

Godz. 15.00    - UKS III LO Zamość - Rozpacz Kalinowice
Godz. 16.00    - Bastet Tomaszów Lubelski - Gladiator Sitaniec  
Godz. 17.00   - Szerszenie Skokówka - Kingraff Chełm
Godz. 18.00    - Slam Drinkers    Biłgoraj - Faro Zamość

I  Kolejka fazy play off
odbędzie się w dniu 19.02.2011r.(sobota) rozpoczęcie meczy od godziny 15.00;

Godz. 15.00    - Faro Zamość - Szerszenie Skokówka
Godz. 16.00    - Slam Drinkers    Biłgoraj - UKS III LO Zamość
Godz. 17.00   - Bastet Tomaszów Lubelski - Rozpacz Kalinowice
Godz. 18.00      - Kingraff Chełm - Gladiator Sitaniec  



 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego