This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Terminarz rozgrywek - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz rozgrywek

Archiwum > Sezon 2011/2012 > Halowa piłka nożna

Uwaga zmiana terminów

Termin

Data

Godzi. 9.00-12.30

Godz. 13.00-16.30

I

26.11.2011

Grupa A

Grupa C

 

27.11.2011

Grupa B I i II

Grupa B III i IV

II

17.12.2011

Grupa A

Grupa C

 

18.12.2011

Grupa B uwaga zmiana podgrup

Grupa B uwaga zmiana podgrup

III

28.01.2012

Grupa A

Grupa C

 

29.01.2012

Grupa B

Grupa B

IV

04.02.2012
ZS w Żdanowie

Grupa A Finał

Grupa C Finał
13.30

 

05.02.2012
ZS w Żdanowie

Grupa B

Grupa B

V

19.02.2012
ZS w Sitańcu

Grupa B - Finał
6 najlepszych drużyn po 4 turniejach

Grupa A Gimnazja: Finał Ligi – 4.02 br. (sobota) – hala sportowa Zespołu Szkół w Żdanowie
Rozpoczęcie meczy godzina 9.00, losowanie – godz. 8.45
Po zakończeniu meczy nastapi podsumowanie rozgrywek, wręczenie medali i pucharów.

Grupa C Kluby Sportowe: Finał Ligi – 04.02 br. (sobota)
– hala sportowa Zespołu Szkół w Żdanowie
Rozpoczęcie meczy godzina 13.30, losowanie – 13.15
Po zakończeniu meczy nastapi podsumowanie rozgrywek, wręczenie medali i pucharów.

Grupa B Zakłady Pracy i UKS: IV termin 5.02 br. (niedziela)
– hala sportowa Zespołu Szkół w Żdanowie.
Od godziny 9.00 zagrają:
1) Straż, Skaraszów, ZartMet
2) Płoskie, Perła, Inter Baum
3) Verona, Roztocze, Login Profit, Sitno

Od godziny 13.00 zagrają:
1) PWSZ, Krokus, AZS UP WNR
2) III LO, Carlos, Kroczek
3) Skorpion, UM Zamość, Rozpacz.

Finał grupy B
odbędzie się w dniu 19 lutego br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Sitańcu.
Rozpoczęcie meczy godzina 9.00. W finale uczestniczy 6 najlepszych drużyn.  



 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego