This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Terminarz Seniorzy - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz Seniorzy

Archiwum > Sezon 2010/2011 > Halówka

Mecze finałowe seniorów

Początek godzina 11.30. Czas gry 2x10 minut.
Wezmą w nim udział drużyny z pierwszych i drugich miejsc z grup eliminacyjnych.


godz. 11.30 - AMSPN Hetman II Zamość - ARLEN Zamość
godz. 12.00 - AMSPN Hetman I Zamość - GLKS „Omega” Stary Zamość
godz. 12.30 - Sport-Rekord Zamość - MPKS „Nord 98” Wysokie

Runda II - zwycięzcy meczów z rundy I po losowaniu grają o miejsca I-III:
1 mecz A-B
2 mecz B-C
3 mecz C-A
                - przegrani meczów z rundy I po losowaniu grają o miejsca IV-VI

1 mecz A-B
2 mecz B-C
3 mecz C-A

godz. 16.00 - Uroczyste zakończenie Finału


Zamojska Liga  LZS
w Halowej Piłce Nożnej
Seniorów

Grupa I


1. GKS „Ostoja” Skierbieszów
2. AMSPN „Hetman” II
3. AZS UP WNR Zamość
4. GKS „Perła” Jatutów
5. ULKS „Krokus” Zamość
6. MPKS „Nord 98” Wysokie
7. LKS „Duet” Wychody-Hubale I

Grupa II


1. GLKS „Echo” Zawada
2. AMSPN „Hetman” Zamość I
3. AZS WSZiA Zamość
4. LKS „Duet” Wychody-Hubale
5. PKS „Metanoja” Lipsko
6. ARLEN Zamość
7. PSP Strażacy Zamość

Grupa III


1. Sport-Rekord Zamość
2. Techniczna Kapela Zamość
3. LKS „Płoszczanin” Płoskie
4. GLKS „Omega” Stary Zamość
5. GKS „Relax” Radecznica
6. Login-Profit Zamość
7. Reprezentacja Milejewa



GRUPA III
I kolejka – 04.12.10 (sobota) – godz. 11.00 – ZSP nr 5 Zamość

Sport-Rekord Zamość – Techniczna Kapela Zamość         - godz. 11.00
LKS „Płoszczanin” Płoskie – GLKS „Omega” Stary Zamość   - godz. 11.40
GKS „Relax” Radecznica – Login-Profit Zamość         - godz. 12.20
Sport-Rekord Zamość – Reprezentacja Milejewa         - godz. 13.00
Techniczna Kapela Zamość – LKS „Płoszczanin” Płoskie      - godz. 13.40
GLKS „Omega” Stary Zamość – GKS „Relax” Radecznica      - godz. 14.20
Login-Profit Zamość – Reprezentacja Milejewa         - godz. 15.00

I kolejka Grupa II 5.12.10 (niedziela)


Echo Zawada –  Hetman Zamość I - godz. 11.00
AZS WSZiA Zamość – Duet Wychody-Hubale II – godz. 11.40
Metanoja Lipsko – Arlen Zamość – godz.12.20
Echo Zawada – Strażacy Zamość– godz. 13.00
Hetman Zamość – AZS WSZiA Zamość – godz. 13.40
Duet Wychody-Hubale II – Metanoja Lipsko – godz. 14.20
Arlen Zamość – Strażacy Zamość – godz. 15.00

II kolejka Grupa I 11.12.2010 (sobota)


Hetman II Zamość – Perła Jatutów - godz. 11.00
Krokus Zamość – Duet Wychody-Hubale I – godz. 11.40
Nord 98 Wysokie – Ostoja Skierbieszów – godz. 12.20
Hetman II Zamość – Krokus Zamość – godz. 13.00
UP WNR Zamość – Duet Wychody-Hubale I – godz. 13.40
Perła Jatutów – Nord 98 Wysokie – godz. 14.20
Ostoja Skierbieszów – UP WNR Zamość – godz. 15.00

II kolejka – grupa III 18.12.2010 (sobota)


Sport Rekord Zamość – Płoszczanin Płoskie godz. 11.00
Techniczna Kapela Zamość – Omega Stary Zamość – godz. 11.40
Relax Radecznica – Reprezentacja Milejewa – godz. 12.20
Login Profit Zamość – Sport Rekord Zamość – godz. 13.00
Techniczna Kapela Zamość – Relax Radecznica – godz. 13.40
Płoszczanin Płoskie – Reprezentacja Milejewa – godz. 14.20
Omega Stary Zamość – Login Profit Zamość – godz. 15.00

II kolejka grupa II 19.12.2010 (niedziela)


Echo Zawada – WSZiA Zamość – godz.8.00
Hetman Zamość I – Duet Wychody-Hubale II – godz. 8.40
Metanoja Lipsko – Strażacy Zamość – godz. 9.20
Arlen Zamość – Echo Zawada – godz. 10.00
WSZiA Zamość – Strażacy Zamość – godz. 10.40
Hetman Zamość I – Metanoja Lipsko – godz. 11.20
Duet Wychody-Hubale – Arlen Zamośc – godz. 12.00

Seniorzy I grupa
Termin 5.02.2011

godz. 11.00 GKS "Ostoja" Skierbieszów - ULKS "Krokus" Zamość
godz. 11.40 AMSPN "Hetman" II - MPKS "Nord 98" Wysokie
godz. 12.20 GKS "Perła" Jatutów - LKS "Duet" Wychody-Hubale I
godz. 13.00 AZS UP WNR Zamość - ULKS "Krokus" Zamość
godz. 13.40 GKS "Ostoja" Skierbieszów - GKS "Perła" Jatutów
godz. 14.20 AMSPN "Hetman" II - LKS "Duet" Wychody-Hubale I
godz. 15.00 AZS UP WNR Zamość - MPKS "Nord 98" Wysokie

Seniorzy II grupa
Termin 12.02

godz.  8.00 Echo Zawada - Duet Wychody-Hubale II
godz.  8.40 Hetman Zamość I - Arlen Zamość
godz.  9.20 AZS WSZiA Zamość - Metanoja Lipsko
godz. 10.00 Duet Wychody-Hubale II - Strażacy Zamość
godz. 10.40 AZS WSZiA Zamość - Arlen Zamość
godz. 11.20 Echo Zawada - Metanoja Lipsko
godz. 12.00 Hetman Zamość I - Strażacy Zamość

Seniorzy III grupa
Termin 13.02

godz. 08.00 GLKS "Omega" Stary Zamość - Reprezentacja Milejewa        
godz. 08.40 LKS "Płoszczanin" Płoskie - Login-Profit Zamość       
godz. 09.20 Sport-Rekord Zamość - GKS "Relax" Radecznica    
godz. 10.00 Techniczna Kapela Zamość - Reprezentacja Milejewa        
godz. 10.40 LKS "Płoszczanin" Płoskie - GKS "Relax" Radecznica    
godz. 11.20 Sport-Rekord Zamość - GLKS "Omega" Stary Zamość
godz. 12.00 Techniczna Kapela Zamość - Login-Profit Zamość       




Finał ligi zostanie rozegrany w dniu 19 lutego w hali sportowe ZSP nr 5 w Zamościu.
Zagrają w nim drużyny z miejsc I i II w swoich grupach eliminacyjnych.  Początek godz.11.30.

Przebieg finałów: drużyny zajmujące pierwsze miejsca w swoich grupach zagrają każdy z każdym , oraz tym samym systemem drużyny z miejsc drugich.
Po meczach grupowych, drużyny z miejsc pierwszych zagrają o miejsce I w lidze, z miejsc II o miejsce III w lidze, a z miejsc III o miejsce V w lidze.
Proponuje się podczas rozgrywek finałowych czas gry 2 x 10 minut.

Kolejność meczy po losowaniu w każdym finale: 1-3, 2-3, 1-2. Szczegóły finałów zostaną podane w dniu 13.02.2011.





 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego