Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz

Archiwum > Sezon 2011/2012 > Siatkówka dziewczęta gimnazja

KOLEJKA I I II
19 LISTOPAD (SOBOTA)
MIEJSCE – ZESPÓ£ SZKÓ£ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5 (ROLNICZAK)

BOISKO NR 1

9.00

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

9.50

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

UGKS 1EDYNKA -GIMNAZJUM NR 1

10.40

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

11.30

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

GIMNAZJUM SITANIEC

BOISKO NR 2

9.00

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

GIMNAZJUM GRABOWIEC

9.50

GIMNAZJUM SITANIEC

GIMNAZJUM £ABUNIE

10.40

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

GIMNAZJUM GRABOWIEC

11.30

UGKS 1EDYNKA -GIMNAZJUM NR 1

GIMNAZJUM £ABUNIE

KOLEJKA III I IV
03 GRUDNIA (SOBOTA)
MIEJSCE – ZESPÓ£ SZKÓ£ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5 (ROLNICZAK)

BOISKO NR 1

9.00

UGKS 1EDYNKA -GIMNAZJUM NR 1

GIMNAZJUM SITANIEC

9.50

GIMNAZJUM GRABOWIEC

UGKS 1EDYNKA -GIMNAZJUM NR 1

10.40

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM £ABUNIE

BOISKO NR 2

9.00

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

GIMNAZJUM £ABUNIE

9.50

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

10.40

GIMNAZJUM GRABOWIEC

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

KOLEJKA V I VI
14 STYCZNIA (SOBOTA)

MIEJSCE – GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŒCIU
BOISKO NR 1

9.00

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM GRABOWIEC

9.50

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

UGKS JEDYNKA -GIMNAZJUM NR 1

10.40

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

GIMNAZJUM £ABUNIE

11.30

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

GIMNAZJUM SITANIEC

BOISKO NR 2

9.00

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

9.50

GIMNAZJUM GRABOWIEC

GIMNAZJUM SITANIEC

10.40

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

11.30

GIMNAZJUM GRABOWIEC

GIMNAZJUM £ABUNIE

KOLEJKA VII I VIII
28 STYCZNIA (SOBOTA)

Miejsce - Gimnazjum nr 5 w Zamoœciu.
BOISKO NR 1

9.00

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM £ABUNIE

9.50

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

GIMNAZJUM £ABUNIE

10.40

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

UGKS 1EDYNKA -GIMNAZJUM NR 1

11.30

GIMNAZJUM £ABUNIE

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

BOISKO NR 2

9.00

GIMNAZJUM STARY ZAMOή

GIMNAZJUM SITANIEC

9.50

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM SITANIEC

10.40

GIMNAZJUM NR 4 –UKS „SKORPION”

GIMNAZJUM NR 2 – UKS „OLIMP”

11.30

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

GIMNAZJUM NR 3 ZAMOή

 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego