Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz

Archiwum > Sezon 2011/2012 > Siatkówka mężczyzn

KOLEJKA I i II
20 LISTOPAD (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓ£ SZKÓ£ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5 (ROLNICZAK)

BOISKO NR 1

9.00

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

9.50

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

KS „PAWEX” GRABOWIEC

10.40

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

11.30

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

WKS „TRZEPIECINY”

12.20

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

13.10

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

WKS „TRZEPIECINY”

14.00

KS „PAWEX” GRABOWIEC

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

BOISKO NR 2

9.00

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

9.50

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

10.40

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

11.30

KS „PAWEX” GRABOWIEC

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

12.20

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

13.10

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

14.00

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

KOLEJKA III i IV
04 grudnia (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓ£ SZKÓ£ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5 (ROLNICZAK)


BOISKO NR 1

9.00

WKS „TRZEPIECINY”

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

9.50

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

10.40

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

11.30

WKS „TRZEPIECINY”

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

12.20

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

13.10

KS „PAWEX” GRABOWIEC

WKS „TRZEPIECINY”

14.00

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

BOISKO NR 2

9.00

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

KS „PAWEX” GRABOWIEC

9.50

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

10.40

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

11.30

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

KS „PAWEX” GRABOWIEC

12.20

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

13.10

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

14.00

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

WKS „TRZEPIECINY”


dodatkowa runda
11.12.2011 (niedziela)
Zwierzyniec

10.00

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

10.40

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

WKS „TRZEPIECINY”

11.20

KS „PAWEX” GRABOWIEC

WKS „TRZEPIECINY”

12.00

WKS „TRZEPIECINY”

KS „PAWEX” GRABOWIEC

12.40

WKS „TRZEPIECINY”  

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC



KOLEJKA V i VI

15 stycznia (NIEDZIELA)
MIEJSCE – GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŒCIU

BOISKO NR 1

9.00

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

9.50

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

10.40

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

WKS „TRZEPIECINY”

11.30

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

12.20

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

KS „PAWEX” GRABOWIEC

13.10

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

14.00

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

BOISKO NR 2

9.00

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

9.50

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

10.40

KS „PAWEX” GRABOWIEC

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

11.30

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

12.20

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

13.10

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

 

KOLEJKA VII i VIII
29 stycznia (NIEDZIELA)
MIEJSCE – GIMNAZJUM NR 5 W ZAMOŒCIU

BOISKO NR 1

9.00

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

9.50

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

10.40

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

11.30

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

12.20

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

WKS „TRZEPIECINY”

13.10

KS „INTER CARS” ZAMOŒÆ

KU AZS PWSZ W ZAMOŒCIU

BOISKO NR 2

9.00

AZS UP WNR W ZAMOŒCIU

PAÑSTWOWA STRA¯ PO¯ARNA

9.50

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

WKS „TRZEPIECINY”

10.40

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

KS „PAWEX” GRABOWIEC

11.30

UKS „III LO” ZAMOŒÆ

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

12.20

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŒÆ

KS „SOKÓ£” ZWIERZYNIEC

13.10

ZESPÓ£ SZKÓ£ NR 3

UKS „OLIMP” ZAMOŒÆ

 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego