Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz

Archiwum > Sezon 2012/2013 > Siatkówka mężczyzn

KOLEJKA I
11 LISTOPADA (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ W SITAŃCU

Grupa I

9.00

AXSTONE ZAMOŚĆ

ZS GRABOWIEC

9.50

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ

UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ

10.40

AZS PWSZ ZAMOŚĆ

KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC

Grupa II

11.30

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ

STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ

12.20

GMINA ADAMÓW

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ZAMOŚĆ

13.10

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU

UKS „III LO” ZAMOŚĆ


KOLEJKA II i III

16 GRUDNIA (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 5 (ROLNICZAK)

BOISKO NR 1
GRUPA I

9.00

UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ

ZS GRABOWIEC

9.50

KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ

10.40

AXSTONE ZAMOŚĆ

AZS PWSZ ZAMOŚĆ

11.30

ZS GRABOWIEC

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ

12.20

UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ

AZS PWSZ ZAMOŚĆ

13.10

AXSTONE ZAMOŚĆ

KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC

BOISKO NR 2
GRUPA II

9.00

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ

UKS „III LO” ZAMOŚĆ

9.50

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ZAMOŚĆ

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU

10.40

STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ

GMINA ADAMÓW

11.30

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU

12.20

UKS „III LO” ZAMOŚĆ

GMINA ADAMÓW

13.10

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ZAMOŚĆ

STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ


KOLEJKA IV
13 STYCZNIA (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 (ELEKTRYK)

GRUPA I

9.00

KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC

UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ

9.50

AZS PWSZ ZAMOŚĆ

ZS GRABOWIEC

10.40

AXSTONE ZAMOŚĆ

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ

GRUPA II

11.30

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ZAMOŚĆ

12.20

STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ

UKS „III LO” ZAMOŚĆ

13.10

GMINA ADAMÓW

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU

KOLEJKA V i VI
03 LUTY (NIEDZIELA)
MIEJSCE –
Zespołu Szkół nr 5 w Zamościu

GRUPA I
Boisko I

8.00

ZS GRABOWIEC

UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ

8.50

AXSTONE ZAMOŚĆ

UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ

9.40

ZS GRABOWIEC

KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC

10.30

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ

AZS PWSZ ZAMOŚĆ

GRUPA II
Boisko II

8.00

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ

GMINA ADAMÓW

8.50

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU

STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ

9.40

UKS „III LO” ZAMOŚĆ

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ZAMOŚĆ

 
 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego