Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz dziewcząt i kobiet - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz dziewcząt i kobiet

Archiwum > Sezon 2013/2014 > Siatkówka

FINAŁ LIGI LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET
O PUCHAR STAROSTY ZAMOJSKIEGO ORAZ  
PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ
01 MARZEC  (SOBOTA)
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU
DO FINAŁU AWANSUJE SZEŚĆ PIERWSZYCH DRUŻYN Z RUNDY ZASADNICZEJ.
TURNIEJ FINAŁOWY ROZEGRANY BĘDZIE NASTĘPUJĄCYM SYSTEMEM:



GODZINA 8.30
MECZ 1 BOISKO I

UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ - UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ 2-1 (20-25)(25-20)(15-9)

GODZINA 8.30
MECZ 2 BOISKO I

GKS „POTOK” SITNO - Z S GRABOWIEC 2-1 (20-25)(25-12)(15-9)



GODZINA 9.20
MECZ 3 BOISKO I

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU -
UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ 2-0 (25-16)(26-24
                                                 ZWYCIĘZCA MECZU 1

GODZINA 9.20
MECZ 4 BOISKO I

KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU –
GKS „POTOK” SITNO 2-0 (25-9)(25-21)
                                                              ZWYCIĘZCA MECZU 2

GODZINA 10.10
MECZ O V MIEJSCE
BOISKO I

UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ  -  Z S GRABOWIEC 2-0 (26-24)(25-18)
PRZEGRANI MECZU 1    PRZEGRANI MECZU 2

GODZINA 10.10
MECZ O III MIEJSCE
BOISKO I

UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ   - GKS „POTOK” SITNO 0-2 (19-25)(16-25)
PRZEGRANI MECZU 3     PRZEGRANI MECZU 4

GODZINA 11.00
MECZ O I MIEJSCE  
BOISKO I

  
AZS UP WNR W ZAMOŚCIU  -  KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU 2-1 (17-25)(25-22)(15-10)

    


ZWYCIĘZCYMECZU 3     ZWYCIĘZCY MECZU 4


FINAŁ LIGI LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – GIMNAZJA
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ ORAZ PUCHAR STAROSY ZAMOJSKIEGO
01 MARZEC  (SOBOTA)
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU
DO FINAŁU AWANSUJE SZEŚĆ PIERWSZYCH DRUŻYN Z RUNDY ZASADNICZEJ.
TURNIEJ FINAŁOWY ROZEGRANY BĘDZIE NASTĘPUJĄCYM SYSTEMEM:



GODZINA 11.00
MECZ 1 BOISKO II

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 - ZS PŁOSKIE
2-1 (22-25)(25-18)(15-8)

GODZINA 11.45
MECZ 2 BOISKO II

DKNS ALEKSANDRÓW - UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ
2-0 (25-18)(25-16)

GODZINA 11.45
MECZ 3 BOISKO II

UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ–
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 2-0 (25-13)(25-18)
                                               ZWYCIĘZCA MECZU 1

GODZINA 12.30
MECZ 4 BOISKO II

GIMNAZJUM GRABOWIEC  –
DKNS ALEKSANDRÓW 2-0 (25-21)(25-14)
                                                               ZWYCIĘZCA MECZU 2

GODZINA 12.30
MECZ O V MIEJSCE
BOISKO II
ZS PŁOSKIE  -  UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ 0-2 (12-25)(25-27)
PRZEGRANI MECZU 1    PRZEGRANI MECZU 2

GODZINA 13.15
MECZ O III MIEJSCE
BOISKO II

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6  -  DKNS ALEKSANDRÓW 1-2 (21-25)(25-23)(12-15)
PRZEGRANI MECZU 3     PRZEGRANI MECZU 4

GODZINA 13.15
MECZ O I MIEJSCE
BOISKO II

  
UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ  -  GIMNAZJUM GRABOWIEC 1-2 (25-18)(22-25)(14-16)
ZWYCIĘZCY
MECZU 3     ZWYCIĘZCY MECZU 4




KOLEJKA I i II
16 LISTOPAD (SOBOTA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU


Gimnazja Dziewczęta

BOISKO 1

8.30 ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKIEM
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOŚĆ 1-2 (23-25, 29-27, 3-15)
9.20 GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU
- GIMNAZJUM CIESZANÓW 2-0 (25-6, 25-13)
10.10 GIMNAZJUM GRABOWIEC
- UKS „AXEL” ŁABUNIE 2-0 (25-8, 25-7)
11.00 UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ
- DKNS ALEKSANDRÓW 2-0 (25-12, 26-18)

BOISKO 2

8.30 GIMNAZJUM GRABOWIEC
- UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ 2-0 (25-21,25-20)  
9.20 UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC
- UKS „AXEL” ŁABUNIE 2-0 (25-15,25-7)
10.10 GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU
- DKNS ALEKSANDRÓW 2-1 (25-17, 12-25, 16-14)
11.00 ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKIEM  
- GIMNAZJUM CIESZANÓW 2-0 (25-15, 25-12)  

Kobiety

BOISKO 1
Pauza - UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE


11.50 DKNS ALEKSANDRÓW
- UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ 1-2 (15-25, 25-18, 5-15)
12.40 ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC
- KU AZS WNR ZAMOŚĆ 0-2 (24-26, 18-25)
13.30 GKS „POTOK” SITNO
- GMINA SKIERBIESZÓW 2-0 (25-8, 25-7)
14.20 KU  PWSZ ZAMOŚĆ  
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC 2-0 (25-20, 25-20)

BOISKO 2
Pauza - UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE

11.50 GKS „POTOK” SITNO
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC 2-0 (25-15, 25-15)
12.40 KU  PWSZ ZAMOŚĆ
- DKNS ALEKSANDRÓW 2-0 (25-16, 25-9)
13.30 UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC  
- KU AZS WNR ZAMOŚĆ 2-1 (25-23, 24-26, 15-3)
14.20 GMINA SKIERBIESZÓW  
- UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ 0-2 (13-25, 14-25)


KOLEJKA III
30 LISTOPADA (SOBOTA)
MIEJSCE – HALA SPORTOWA SITANIEC


Gimnazja Dziewczęta

8.30 ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKIEM
- UKS „AXEL” ŁABUNIE  2-0 (25-11, 25-14)
9.20 GIMNAZJUM CIESZANÓW
- DKNS ALEKSANDRÓW 0-2 (11-25, 22-25)
10.10 UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC
- UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ  0-2 (8-25, 21-25)
11.00 GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU
- GIMNAZJUM GRABOWIEC 0-2 (18-25, 14-25)

Kobiety

Pauza - ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC

11.50 DKNS ALEKSANDRÓW
- UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE 2-1 (25-13, 17-25, 15-10)
12.40 GKS „POTOK” SITNO
- KU AZS WNR ZAMOŚĆ  0-2 (21-25, 21-25)
13.30 KU  PWSZ ZAMOŚĆ
- UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ - przełożony
14.20 UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC
- GMINA SKIERBIESZÓW - 2-0 (25-15, 25-8)

KOLEJKA IV
14 GRUDNIA (SOBOTA)
MIEJSCE – HALA SPORTOWA W SITAŃCU


Gimnazja Dziewczęta

11.00 UKS „AXEL” ŁABUNIE - UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ - 0-2 (4-25, 3-25)
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKIEM  
- DKNS ALEKSANDRÓW - 1-2 (25-23, 20-25, 11-15)
UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC
- GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU  - 0-2 (19-25, 21-25)

Kobiety
Pauza - GKS „POTOK” SITNO
- DKNS ALEKSANDRÓW

8.30 KU  PWSZ ZAMOŚĆ - UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE 2-0 (25-8, 25-9)  
9.20 GMINA SKIERBIESZÓW - UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE 1-2 (25-20, 24-26, 14-15)
10.10 UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ - KU AZS WNR ZAMOŚĆ 0-2 (7-25, 20-25)
UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC  - przełożony
KU  PWSZ ZAMOŚĆ - UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ 2-0 (25-22, 25-7)

KOLEJKA V
11 STYCZNIA (SOBOTA)
MIEJSCE – HALA SPORTOWA W PŁOSKIEM


Gimnazja Dziewczęta

8.30 ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKIEM
- UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ  0-2 (16-25, 18-25)
9.20 UKS „AXEL” ŁABUNIE
- GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU  0-2 (13-25, 15-25)
10.10 GIMNAZJUM
GRABOWIEC - UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC  2-0 (25-14, 25-17)
11.00 DKNS ALEKSANDRÓW
- GIMNAZJUM GRABOWIEC  2-0 (25-23, 25-23)


Kobiety
Pauza - KU  PWSZ ZAMOŚĆ
11.50  UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC
- GKS „POTOK” SITNO  0-2 (25-27, 19-25)
12.40 GMINA SKIERBIESZÓW
- DKNS ALEKSANDRÓW  0-2 (14-25, 18-25)
UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC  - PRZEŁOŻONY
14.20 KU AZS WNR ZAMOŚĆ
- UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE  2-0 (25-22, 25-7)

KOLEJKA VI I VII
08 LUTY(SOBOTA)
MIEJSCE – HALA SPORTOWA W ŻDANOWIE


GIMNAZJUM GRABOWIEC - GIMNAZJUM CIESZANÓW 2-0 (25-16, 25-18)

Kobiety
BOISKO 1

8.30 KU AZS WNR ZAMOŚĆ - DKNS ALEKSANDRÓW 2-0 (25-6, 25-20)
9.20 UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ
- GKS „POTOK” SITNO 0-2 (20-25, 21-25)
Z S GRABOWIEC - GMINA SKIERBIESZÓW 2-0 (25-17, 25-15)

BOISKO 2

UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOŚĆ 0-2 (19-25, 19-25)
KU AZS WNR ZAMOŚĆ
- KU  PWSZ ZAMOŚĆ 2-0 (25-20, 25-20)
UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE
- GKS „POTOK” SITNO 0-2 (13-25, 16-25)
GKS „POTOK” SITNO
- DKNS ALEKSANDRÓW 2-0 (25-16, 25-20)


KOLEJKA
22 LUTY(SOBOTA)
MIEJSCE – HALA SPORTOWA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 (GIM NR 6)


Gimnazja Dziewczęta

BOISKO 1

8.30 UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ
- GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU  2-0 (25-15, 25-11)
9.20 DKNS ALEKSANDRÓW  
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOŚĆ 2-0 (25-16, 25-8)
10.10 UKS „AXEL” ŁABUNIE  
- GIMNAZJUM CIESZANÓW  0-2 (14-25, 18-25)

BOISKO 2

GIMNAZJUM CIESZANÓW  UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC 0-2
(15-25, 12-25)
9.20 UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ  
- GIMNAZJUM CIESZANÓW  2-0 (25-10, 25-11)
10.10 ZESPÓŁ SZKÓŁ W PŁOSKIEM  
- GIMNAZJUM NR 6 W ZAMOŚCIU 0-2 (21-25, 14-25)
11.00 DKNS ALEKSANDRÓW  
- UKS „AXEL” ŁABUNIE  2-0 (25-11, 25-10)

Kobiety

KU AZS WNR ZAMOŚĆ
- GMINA SKIERBIESZÓW 2-0 (25-15, 25-14)
UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC 0-2 (19-25, 21-25)
ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC
- UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE 2-0 (25-18, 25-19)
UKS „ZENIT” ZS w ŻDANOWIE
- UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ 0-2 (16-25, 20-25)
ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC
- UKS „EKONOMIK” ZAMOŚĆ 0-2 (11-25, 16-25)


GKS „POTOK” SITNO
- KU  PWSZ ZAMOŚĆ 1-2 (25-23, 24-26, 7-15)
ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC
- DKNS ALEKSANDRÓW 2-1 (23-25, 25-12, 15-12)
DKNS ALEKSANDRÓW
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC 0-2 (22-25, 20-25)
GMINA SKIERBIESZÓW
- KU  PWSZ ZAMOŚĆ 0-2 (9-25, 7-25)
KU  PWSZ ZAMOŚĆ
- ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC 2-0 (25-12, 25-14)
ZESPÓŁ SZKÓŁ GRABOWIEC
- UKS „ORZEŁ STARY” ZAMOSC 0-2 (17-25, 18-25)


FINAŁ LIGI LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET
O PUCHAR STAROSTY ZAMOJSKIEGO ORAZ  
PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ
01 MARZEC  (SOBOTA)
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU
DO FINAŁU AWANSUJE SZEŚĆ PIERWSZYCH DRUŻYN Z RUNDY ZASADNICZEJ.
TURNIEJ FINAŁOWY ROZEGRANY BĘDZIE NASTĘPUJĄCYM SYSTEMEM:



GODZINA 8.30
MECZ 1 BOISKO I

UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ - UKS EKONOMIK ZAMOŚĆ

GODZINA 8.30
MECZ 2 BOISKO I

GKS „POTOK” SITNO - Z S GRABOWIEC

GODZINA 9.20
MECZ 3 BOISKO I

AZS UP WNR W ZAMOŚCIU - …………………………………….
                                                 ZWYCIĘZCA MECZU 1

GODZINA 9.20
MECZ 4 BOISKO I

KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU – …………………………………….
                                                              ZWYCIĘZCA MECZU 2

GODZINA 10.10
MECZ O V MIEJSCE
BOISKO I

…………………………………………  -  ……………………………………
PRZEGRANI MECZU 1    PRZEGRANI MECZU 2

GODZINA 10.10
MECZ O III MIEJSCE
BOISKO I

…………………………………………   -  ……………………………………
PRZEGRANI MECZU 3     PRZEGRANI MECZU 4

GODZINA 11.00
MECZ O I MIEJSCE  
BOISKO I

   ………………………………………….  -  ………………………………………..
ZWYCIĘZCYMECZU 3     ZWYCIĘZCY MECZU 4


FINAŁ LIGI LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – GIMNAZJA
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ ORAZ PUCHAR STAROSY ZAMOJSKIEGO
01 MARZEC  (SOBOTA)
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU
DO FINAŁU AWANSUJE SZEŚĆ PIERWSZYCH DRUŻYN Z RUNDY ZASADNICZEJ.
TURNIEJ FINAŁOWY ROZEGRANY BĘDZIE NASTĘPUJĄCYM SYSTEMEM:



GODZINA 11.00
MECZ 1 BOISKO II

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 - ZS PŁOSKIE

GODZINA 11.45
MECZ 2 BOISKO II

DKNS ALEKSANDRÓW - UKS „ORZEŁ” STARY ZAMOŚĆ

GODZINA 11.45
MECZ 3 BOISKO II

UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ– …………………………………….
                                               ZWYCIĘZCA MECZU 1

GODZINA 12.30
MECZ 4 BOISKO II

GIMNAZJUM GRABOWIEC  – …………………………………….
                                                               ZWYCIĘZCA MECZU 2

GODZINA 12.30
MECZ O V MIEJSCE
BOISKO II

…………………………………………  -  ……………………………………
PRZEGRANI MECZU 1    PRZEGRANI MECZU 2

GODZINA 13.15
MECZ O III MIEJSCE
BOISKO II

…………………………………………   -  ……………………………………
PRZEGRANI MECZU 3     PRZEGRANI MECZU 4

GODZINA 13.15
MECZ O I MIEJSCE  
BOISKO II

   ………………………………………….  -  ………………………………………..
ZWYCIĘZCY
MECZU 3     ZWYCIĘZCY MECZU 4



 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego