Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz mężczyzn - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz mężczyzn

Archiwum > Sezon 2013/2014 > Siatkówka

FINAŁ LIGI LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  
PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZ
N
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ
ORAZ  PUCHAR STAROSTY ZAMOJSKIEGO 02 MARCA  (NIEDZIELA)
ZESP
ÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU
DO FINAŁU AWANSUJĄ TRZY PIERWSZE DRUŻYN
Y Z OBU GRUP.
TURNIEJ FINAŁOWY ROZEGRANY BĘDZIE NASTĘPUJĄCYM SYSTEMEM:

GODZINA 9.00
MECZ 1 BOISKO I

KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ - GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW
2-0 (25-22)(25-19)

GODZINA 9.00
MECZ 2 BOISKO II

NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ- KU AZS PWSZ ZAMOŚĆ
2-0 (25-14)(25-16)

GODZINA 10.00
MECZ 3 BOISKO I

AXSTONE ZAMOŚĆ – NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
2-0 (25-22)(27-25)
                                                         ZWYCIĘZCA MECZU 2

GODZINA 10.00
MECZ 4 BOISKO II

UKS „III LO” ZAMOŚĆ  – KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ 1-2
(25-23)(19-25)(9-15)
                                                                        ZWYCIĘZCA MECZU 1

GODZINA 11.00
MECZ O V MIEJSCE

GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW  -  KU AZS PWSZ ZAMOŚĆ
2-0 (30-28)(27-25)
PRZEGRANI MECZU 1    PRZEGRANI MECZU 2

GODZINA 11.00
MECZ O III MIEJSCE

NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ    -  UKS „III LO” ZAMOŚĆ
2-0 (25-21)(25-23)
PRZEGRANI MECZU 3     PRZEGRANI MECZU 4


GODZINA 12.00
MECZ O I MIEJSCE


KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ  -  AXSTONE ZAMOŚĆ
0-2 (21-25)(15-25)
ZWYCIĘZCYMECZU 3     ZWYCIĘZCY MECZU 4






LIGI SIATKÓWKI MĘŻCZYZN GRUPA PIERWSZA:


1. KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ
2. KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ
3. KU PWSZ ZAMOŚĆ
4. UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU
5. REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
6. NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
7. REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN                                           
8. UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ

LIGI SIATKÓWKI MĘŻCZYZN GRUPA DRUGA:

1. UKS III LO
2. KU AZS WNR ZAMOŚĆ
3. KM PSP ZAMOŚĆ
4. ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU
5. STS „GRYF” GMINA ZAMOSC
6. KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC
7. GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW
8. NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ

KOLEJKA I
17 LISTOPAD (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU (GIM NR 5)


Grupa I
BOISKO 1
8.30 KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ
- UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ 2-0 (25- 12, 25-16)
9.20 KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ
- REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN 2-0 (25-11, 25-18)            
10.10 KU PWSZ ZAMOŚĆ  
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 2-0 (25-18, 25-19)
11.00 UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW 2-0 (25-19, 25-21)

Grupa II
BOISKO 2
8.30 UKS III LO
- KU AZS WNR ZAMOŚĆ  
9.20 KM PSP ZAMOŚĆ
- NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ 1-2 (24-26, 25-23, 7-15)
10.10 ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU
- GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW 2-1 (22-25, 25-19, 15-9)  
11.00 STS „GRYF” GMINA ZAMOSC
- KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC 2-0 (25-21, 25,14)  

KOLEJKA III
01 GRUDNIA (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 (ELEKTRYK)

Grupa I

8.30 UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ  
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 0-2 (22-25, 21-25)
9.20 KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW 2-0 (25-15, 25-17)
10.10 KU PWSZ ZAMOŚĆ  
-  UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU 2-0 (25-16, 25-14)
11.00 KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ  
- REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN 2-1 (25-17, 21-25, 15-12)            

Grupa II

11.50 NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ - KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC 2-0 (25-0, 25-0)
12.40  KU AZS WNR ZAMOŚĆ - STS „GRYF” GMINA ZAMOSC 1-2 (33-35, 25-20, 10-15)
13.30 KM PSP ZAMOŚĆ - ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU  2-0 (25-19, 25-17)
14.20 UKS III LO  - AZS UP WNR W ZAMOŚCIU 2-0 (25-19, 25-20)  

KOLEJKA IV
15 GRUDNIA (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ SITANIEC


Grupa I

8.30 UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ  
- UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU 1-2 (35-23, 20-25, 16-18)
9.20 KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ
- KU PWSZ ZAMOŚĆ 2-0 (25-23, 25-22)
10.10 KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 2-0 (25-20, 25-7)
11.00 REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN     
-         REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW  2-0 (25-20, 25-16)

Grupa II

11.50 GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW - STS „GRYF” GMINA ZAMOSC 2-0 (25-11, 25-8)
12.40 NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ - ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU 1-2 (25-20, 14-25, 11-15)
13.30
KU AZS WNR ZAMOŚĆ - KM PSP ZAMOŚĆ 0-2 (23-25, 22-25)
14.20
UKS III LO - KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC - PRZEŁOŻONY
KM PSP ZAMOŚĆ GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW 1-2 (23-25, 25-8, 11-15)

KOLEJKA V
12 STYCZNIA (NIEDZIELA)
MIEJSCE – III LO W ZAMOŚCIU

Grupa I

8.30 UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ
-  KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ  0-2 (12-25, 12-25)
9.20 KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ - KU PWSZ ZAMOŚĆ 1-2 (23-25, 25-18, 13-15)
10.10 NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
-  UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU  1-2 (22-25, 25-19, 13-15)
11.00 REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN      
-        KU PWSZ ZAMOŚĆ  1-2 (20-25, 28-26, 8-15)

Grupa II


11.50 KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC - ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU  0-2 (24-26, 16-25)
12.40 KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC - UKS III LO 0-2 (13-25, 14-25)
13.30 NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ - KU AZS WNR ZAMOŚĆ  2-0 (27-25, 25-14)
14.20 UKS III LO - STS „GRYF” GMINA ZAMOSC  2-0 (25-14, 25-17)

KOLEJKA VI

09 LUTY (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU


Grupa I

9.20 KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ  - UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU   0-2 (13-25, 6-25)
1
0.10 REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN       -      UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ 2-0 (25-0, 25-0)

Grupa II

11.
00 UKS III LO -  ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU  1-2 (22-25, 25-16, 13-15)
11.50  STS „GRYF” GMINA ZAMOSC -  KM PSP ZAMOŚĆ  1-2 (25-21, 18-25, 10-15)
12.40  KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC -  KU AZS WNR ZAMOŚĆ  0-2 (0-25, 0-25)


KOLEJKA VII i VIII
23 LUTY (NIEDZIELA)
MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 W ZAMOŚCIU (GIM NR 5)


GRUPA I

REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW  
- KU AZS PWSZ ZAMOŚĆ 0-2 (21-25, 19-25)
KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ  
- UKS ZSP NR 3 ZAMOŚĆ 2-0 (25-11, 25-16)
UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU
- KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ 0-2 (13-25, 14-25)
NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
- REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN  0-2 (22-25, 23-25)
REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
- UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ 2-1 (25-17, 24-26, 16-14)
KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW 2-0 (25-8, 25-16)

REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE  2-1 (25-21, 21-25, 15-13)
KU PWSZ ZAMOŚĆ
- UKS „AZYMUT” GMINA ZAMOŚĆ 2-0 (25-19, 27-25)
KS „MOTO - PARTNER OPONY” ZAMOŚĆ
- KS „AXSTONE” ZAMOŚĆ 1-2 (25-20, 11-25, 12-15)
UKS ZSP NR 3 W ZAMOŚCIU
- REPREZENTACJA GMINA MIĄCZYN            2-1 (25-22, 14-25, 15-10)
        
Grupa II


ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU  - KU AZS WNR ZAMOŚĆ 0-2 (15-25, 25-27)
STS „GRYF” GMINA ZAMOSC  
- NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ 0-2 (14-25, 13-25)
KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC
- GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW 0-2 (12-25, 6-25)
UKS III LO  
- KM PSP ZAMOŚĆ 2-0 (25-23, 25-21)
UKS III LO  
- GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW 1-2 (26-24, 26-28, 14-16)

KM PSP ZAMOŚĆ   - KS „SOKÓŁ” ZWIERZYNIEC 2-0 (25-10, 25-11)
KU AZS WNR ZAMOŚĆ
- GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW 0-2 (19-25, 23-25)
UKS III LO
- NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ 2-1 (21-25, 25-23, 15-11)
ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRABOWCU
- STS „GRYF” GMINA ZAMOSC 2-0 (25-19, 25-12)
NADBUŻAŃSKI ODDZIAŁ STRAZY GRANICZNEJ
- GKS „JUNIOR” KRESY DOŁHOBYCZÓW 2-1 (25-23, 23-25, 16-14)








 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego