Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz zespoły amatorskie i zakłady pracy - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz zespoły amatorskie i zakłady pracy

Archiwum > Sezon 2012/2013 > Halowa piłka nożna > Kluby i zakłady pracy

Do finału ligi dla drużyn amatorskich i zakładów pracy, który zostanie rozegrany w dniu 3.03.2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Sitańcu awansowały drużyny zajmujące pierwsze i drugie miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Początek meczy finałowych godzina 8.30. Losowanie gier godzina 8.25.


II GRUPA ROZGRYWKOWA – ZESPOŁY AMATORSKIE I ZAKŁADY PRACY
GRUPA A

1. UKS Skorpion Zamość
2. KM PSP Zamość
3. KS Pionier TIM
4. Renesans Zamość
5. STS Gryf Gmina Zamość
6. Równo z Trawą
7. KU AZS PWSZ Zamość
8. KS Login Profit Zamość II

Kolejność meczy eliminacyjnych w dniu 25.11.2012r Zespół Szkół w Sitańcu

8.30   SKORPION - PSP 3:5 (3:1)
8.55   PIONIER TIM - RENESANS 0:7 (2:2)
9.20   GRYF – RÓWNO Z TRAWĄ 1:1 (0:1)
9.45   PWSZ – LOGIN PROFIT II 2:1 (1:0)
10.10   SKORPION – PIONIER TIM 1:2 (0:1)
10.35   GRYF - PWSZ 6:0 (5:0)
11.00   PSP - RENESANS 2:1 (0:1)
11.25    RÓWNO Z TRAWĄ – LOGIN PROFIT II 4:0 (1:0)

W I kolejce po 4 bramki zdobyli Grula Michał (KM PSP Zamość ), Paweł Wyrostkiewicz  ( Renesans Zamość ) i Kamil Stopa ( STS Gryf Gmina Zamość )


Kolejność meczy w dniu 16.12.2012 rok Zespół Szkół w Sitańcu

12.00   PSP- PIONIER TIM 8:0
12.25   SKORPION - RENESANS 2:6
12.50   PIONIER TIM - GRYF 1:5
13.15    RENESANS – RÓWNO Z TRAWĄ 5:1
13.40   GRYF – LOGIN PROFIT II 0:2
14.05   RÓWNO Z TRAWĄ - PWSZ 4:3
14.30   LOGIN PROFIT II - PSP 2:5
14.55   PWSZ - SKORPION 0:5

W tej grupie po 7 bramek strzelili Paweł Wyrostkiewicz  Renesansu i Michał Grula z PSP. Żółtą kartkę otrzymał Kamil Stopa z Gryfa.


20.01.2013 ZSP nr 5 Zamość

12.00   RÓWNO Z TRAWĄ - SKORPION 8:2
12.25   PIONIER TIM - PWSZ 0:3
12.50   SKORPION - GRYF 1:1
13.15   PSP  - RÓWNO Z TRAWĄ 3:3
13.40    RENESANS – LOGIN PROFIT II 6:2
14.05   GRYF – PSP 2:3

W tej grupie po 10 bramek strzelili Paweł Wyrostkiewicz z Renesansu i Patryk Piłat z drużyny Równo z Trawą.


10.02.2013 ZSP nr 5 Zamość

11.20 LOGIN PROFIT II - PIONIER TIM 3:0 vo
11.45 PWSZ - RENESANS 0:7
12.10 PIONIER TIM – RÓWNO Z TRAWĄ 0:3 vo
12:35 SKORPION – LOGIN PROFIT II 3:1
13:00 PSP - PWSZ 11:0
13:25 GRYF - RENESANS 1:3

1. Finał ligi dla drużyn amatorskich i zakładów pracy w dniu 3.03.2013.
2. Do finału awansuje po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy rozgrywkowej.


GRUPA B
1. Reprezentacja Gminy Sitno
2. FC Zamość
3. Verona Zamość
4. KS Login Profit Zamość I
5. AZS UP WNR Zamość
6. Siedliska
7. Specjalny TIM Zamość
8. KS Carlos Zamość

Kolejność meczy eliminacyjnych w dniu 25.11.2012r Zespół Szkół w Sitańcu

12.00   SITNO – FC ZAMOŚĆ 9:1 (4:0)
12.25   VERONA – LOGIN PROFIT I 5:1 (4:0)
12.50   UP WNRol - SIEDLISKA 2:3 (1:2)
13.15    SPECJALNY TIM - CARLOS 4:4 (2:1)
13.40   SITNO - VERONA 4:6 (0:2)
14.05   FC ZAMOŚĆ – LOGIN PROFIT I 3:8 (2:5)
14.30   UP WNRol – SPECJALNY TIM 1:1 (1:1)
14.55   SIEDLISKA - CARLOS 2:2 (0:1)

W pierwszej kolejce 4 bramki zdobył Tomasz Tomczewski ( Login Profit Zamość I )
Żółtą Kartkę otrzymał Rafał Paluch ( Siedliska )



Kolejność meczy eliminacyjnych w dniu 16.12.2012r Zespół Szkół w Sitaniec

8.30 FC ZAMOŚĆ - VERONA 1:12
8.55 SITNO – LOGIN PROFIT I 2:2
9.20 VERONA – UP WNRol    8:1
9.45 LOGIN PROFIT I - SIEDLISKA 4:1
10.10  UP WNRol - CARLOS 0:2
10.35   SIEDLISKA – SPECJALNY TIM 3:1
11.00   CARLOS – FC ZAMOŚĆ 7:0
11.25    SPECJALNY TIM – SITNO 0:10

W tej grupie najwięcej bramek strzelił  Przemysław Gałka z Verony.


20.01.2013 ZSP nr 5 Zamość

8.30      SITNO - SIEDLISKA 9:0
8.55      VERONA – SPECJALNY TIM 3:0 vo    
9.20      SITNO – UP WNRol. 10:0
9.45      FC ZAMOŚĆ - SIEDLISKA 5:7
10.10   LOGIN PROFIT 1 - CARLOS 1:1
10.35   FC ZAMOŚĆ -UP WNRol 3:1

Królem strzelców grupy B jest Zbigniew Pawliszak z reprezentacji Gminy Sitno, który zdobył 14 bramek.
2 żółte kartki otrzymał Andrzej Nalepko z Siedlisk.


10.02.2013
ZSP nr 5 Zamość
14.00
CARLOS - VERONA 1:6
14.25
SPECJALNY TIM – LOGIN PROFIT I 2:5
14.50
VERONA - SIEDLISKA 3:0 vo
15.15
SITNO - CARLOS 4:0
15.40
FC ZAMOŚĆ – SPECJALNY TIM 5:3
16.05
UP WNRol. – LOGIN PROFIT I - przełożony na 20.02

1. Finał ligi dla drużyn amatorskich i zakładów pracy w dniu 3.03.2013.
2. Do finału awansuje po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy rozgrywkowej.



 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego