Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Terminarz mężczyzn - Zamojskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminarz mężczyzn

Archiwum > Sezon 2014/2015 > Siatkówka


LIGA MĘŻCZYZN

Kolejka I
26 Października
Miejsce - Zs Sitaniec

PA
UZA- 1 KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ

9.00 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 2-0 (25-17, 25-23)
9.50
STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ - GMINA MIĄCZYN  0-2 (12-25, 22-25)
10.40 KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU
- AXTONE ZAMOŚĆ  1-2 (25-23, 14-25, 10-15)
11.30 KS „SET” KRASNOBRÓD - LO „STASZIC” HRUBIESZÓW  1-2 (20-25, 25-15, 14-16)
12.20 UKS „III LO” ZAMOŚĆ
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW - mecz przełożony



Kolejka II
23 Listopada
Miejsce
ZS nr 5 Zamość

Boisko 1
9.00 REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW - LO „STASZIC” HRUBIESZÓW 0-2 (12-25, 14-25)
9.45 UKS „III LO” ZAMOŚĆ
- AXTONE ZAMOŚĆ 2-1 (25-9, 15-25, 15-12)
10.30 KS „SET” KRASNOBRÓD
- GMINA MIĄCZYN 2-0 (25-17, 25-18)
11.15 KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 2-0 (25-19, 25-20)  
12.00 STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ
- KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ 0-2 (23-25, 21-25)

Boisko 2
9.00 UKS „III LO” ZAMOŚĆ - NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 2-0 (25-10, )
9.45 KS „SET” KRASNOBRÓD
- KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ 1-2 (13-25, 25-20, 17-19)
10.30 KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU
- PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ 0-2 (10-25, 13-25)
11.15 REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
- GMINA MIĄCZYN 0-2 (11-25, 20-25)
12.00 LO „STASZIC” HRUBIESZÓW
- AXTONE ZAMOŚĆ  0-2 (23-25, 14-25)

Boisko 3
9.00 AXTONE ZAMOŚĆ - GMINA MIĄCZYN 2-0 (25-22, 25-13)
9.45 LO „STASZIC” HRUBIESZÓW
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE 2-0 (25-8, 25-22)
0.30 REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
- KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ 0-2 (11-25, 23-25)
11.15 KS „SET” KRASNOBRÓD
- STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ 2-0 (25-8, 25-10)
12.00 UKS „III LO” ZAMOŚĆ
- PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ 2-0 (25-11, 25-12)

Kolejka
III
21 Grudnia
Miejsce – ZS Sitaniec


PA
UZA- 5 KS „SET” KRASNOBRÓD


9.00 UKS „III LO” ZAMOŚĆ- KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU  2-0 (25-20, 25-22)
9.50 REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
- STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ  0-2 (10-25, 8-25)
10.40 GMINA MIĄCZYN
- NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE  0-2 (19-25, 16-25)
11.30 STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ
- LO „STASZIC” HRUBIESZÓW  1-2 (25-22, 18-25, 13-15)
12.20 AXTONE ZAMOŚĆ
- KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ  2-1 (25-22, 21-25, 15-7)
13.10 LO „STASZIC” HRUBIESZÓW
- PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ 2-0 (25-16, 25-20)

Kolejka IV
25 Stycznia
M
iejsce – ZS Krasnobród


9.00  REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW
- KS „SET” KRASNOBRÓD  0-2 (14-25)(17-25)
9.50  LO „STASZIC” HRUBIESZÓW
- KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU  - przeniesiony
10.40  KS „SET” KRASNOBRÓD
- UKS „III LO” ZAMOŚĆ  - przeniesiony
11.30  GMINA MIĄCZYN
- PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ  0-2 (21-25)(16-25)
12.20 NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
- KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ  0-2 (18-25)(22-25)
13.10
AXTONE ZAMOŚĆ - STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ  2-0 (25-12)(25-19)

K
olejka V
22 Luty
M
iejsce – III LO Zamość

P
auza - LO „STASZIC” HRUBIESZÓW


9.00  AXTONE ZAMOŚĆ -REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW  2-0 (25-12)(25-19)
9.50  NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
- KS „SET” KRASNOBRÓD  0-2 (15-25)(17-25)
10.40  UKS „III LO” ZAMOŚĆ
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW  2-0 (25-14)(25-16)
11.30  KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ
- KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU  2-0 (25-21)(25-14)
12.20    PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ
- STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ  2-0 (25-12)(25-13)
13.10 GMINA MIĄCZYN  - UKS „III LO” ZAMOŚĆ  0-2 (10-25)(6-25)

Kolejka VI
15 Marzec
M
iejsce – ZS Zawada


KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ
- PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ  - przełożony
AXTONE ZAMOŚĆ
- KS „SET” KRASNOBRÓD 2-1 (25-20)(20-25)(15-10)
GMINA MIĄCZYN
- KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU 0-2 (12-25)(17-25)
NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
- STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ 2-0 (25-23)(25-22)
LO „STASZIC” HRUBIESZÓW
- UKS „III LO” ZAMOŚĆ 0-2 (13-25)(24-26)
NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW 2-1 (25-23)(19-25)(16-14)
UKS „III LO” ZAMOŚĆ
- KS „SET” KRASNOBRÓD 0-2 (19-25)(22-25)
LO „STASZIC” HRUBIESZÓW
- KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU 2-0 (27-25)(25-22)

Kolejka VII
22 Marca
M
iejsce – ZS Nr 5 (Gimnazjum Nr 5 Zamość)


BOISKO I

GMINA MIĄCZYN
- LO „STASZIC” HRUBIESZÓW 0-2 (19-25)(10-25)
STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ
- KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU 0-2 (19-25)(19-25)
KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ
- GMINA MIĄCZYN 2-0 (25-21)(25-14)
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ
- KS „SET” KRASNOBRÓD 2-1 (25-11)(21-25)(15-12)
KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ
- UKS „III LO” ZAMOŚĆ 2-1 (20-25)(25-21)(15-11)

BOISKO II

NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZAWADZIE
- AXTONE ZAMOŚĆ 0-2 (11-25)(15-25)
KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ
- LO „STASZIC” HRUBIESZÓW 1-2 (25-20)(21-25)(9-15)
STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ
- UKS „III LO” ZAMOŚĆ 0-2 (15-25)(14-25)
KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU
- KS „SET” KRASNOBRÓD 1-2 (25-21)(23-25)(9-15)
KU AZS PWSZ W ZAMOŚCIU
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW 2-0 (25-23)(25-15)
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ
- REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW 2-0 (25-10)(25-18)

Mecze przełożone do rozegrania
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ
- AXTONE ZAMOŚĆ
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA ZAMOŚĆ
- KS „MOTO PARTNER” ZAMOŚĆ







 
Strona główna | Halowa Piłka Nożna | Siatkówka | Galeria | Do pobrania | Archiwum | Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego